top of page

... ANEB O NAŠEM ZÁZEMÍ ...

... KTERÉ MÁME K DISPOPOZICI ...

...neb poskytujeme našim mikrouškům nejen super servis na sjezdovce, ale máme k dispozici i krásné zázemí, které jsme si vybudovali svépomocí v bývalém kině ve Špindlerově mlýně.

Klubovna
Kinoo

sledujte zde

  • Facebook

Sportovní klub Loquita´s se rozšířil do unikátní konceptu trávení času jak venku, tak uvnitř. Otevřeli jsme klubovnu Kinoo, která se po trénincích mění v kavárnu.

Díky tomu se nám podařilo vytvořit komerční společenské „místo“ pro všechny věkové kategorie bez sociálních rozdílů. V prostorách bývalého vstupu do kina a květinářství tak nyní vznikl originální klubový prostor, který je nyní otevřen k využití i pro širokou veřejnost. Stránky kavárny najdete zde.

Obchoodek
63fd35_62eba3b24ed7419490452ba2bd2173c7-

sledujte zde

  • Facebook

Rádi si hrají nejen naši děti, ale i rodiče dětí a naši další dospělí kamarádi. Proč tedy na chvíli neuniknout od starostí všedních dní pomocí her :-) Vybudovali jsme pro vás půjčovnu a prodejnu společenských her a netradičního vybavení. Stavte se za námi v obchoodku půjčit si hru dle vaší libosti. Krom toho díky našemu vybavení můžeme zajistit doprovodný program na nejrůznější akce. Děti, které jsou členy našeho klubu mají možnost zapůjčení samozřejmě zdarma.

63fd35_1f7483f61af440eaaa60e0ad663c5124-
Hrací koutek

Neodmyslitelně ke Kavárně Kinoo i Obchoodku patří i dětský koutek.

Záleží nám na tom, aby si naši mikroušci měli kde hrát a hlavně, aby měli kde se převléknout. Hrací koutek je totiž i naše tréninková převlékárna. :-)

bottom of page