... ANEB O NAŠEM ZÁZEMÍ ...

... KTERÉ MÁME K DISPOPOZICI ...

...neb poskytujeme našim mikrouškům nejen super servis na sjezdovce, ale máme k dispozici i krásné zázemí, které jsme si vybudovali svépomocí v bývalém kině ve Špindlerově mlýně.

Klubovna
Kinoo

sledujte zde

  • Facebook

Sportovní klub Loquita´s se rozšířil do unikátní konceptu trávení času jak venku, tak uvnitř. Otevřeli jsme klubovnu Kinoo, která se po trénincích mění v kavárnu.

Díky tomu se nám podařilo vytvořit komerční společenské „místo“ pro všechny věkové kategorie bez sociálních rozdílů. V prostorách bývalého vstupu do kina a květinářství tak nyní vznikl originální klubový prostor, který je nyní otevřen k využití i pro širokou veřejnost. Stránky kavárny najdete zde.

Obchoodek

sledujte zde

  • Facebook

Rádi si hrají nejen naši děti, ale i rodiče dětí a naši další dospělí kamarádi. Proč tedy na chvíli neuniknout od starostí všedních dní pomocí her :-) Vybudovali jsme pro vás půjčovnu a prodejnu společenských her a netradičního vybavení. Stavte se za námi v obchoodku půjčit si hru dle vaší libosti. Krom toho díky našemu vybavení můžeme zajistit doprovodný program na nejrůznější akce. Děti, které jsou členy našeho klubu mají možnost zapůjčení samozřejmě zdarma.

Hrací koutek

Neodmyslitelně ke Kavárně Kinoo i Obchoodku patří i dětský koutek.

Záleží nám na tom, aby si naši mikroušci měli kde hrát a hlavně, aby měli kde se převléknout. Hrací koutek je totiž i naše tréninková převlékárna. :-)

© 2019 by Janinka from LOQUITAS

NEJSTE ČLENY, ale ...

ŠPINDLERŮV MLÝN 11

543 51

Česká republika

OFICIÁLNÍ INFO

SK LOQUITA´s, o. s.

MV: 

mv

OTEVÍRACÍ DOBA

...dle sezony...

ADRESA

TELEFON

+420 775 95 77 97

EMAIL

MAPKA

...máte zájem o aktuální klubové dění? Napište Vaše ...